Dzisiaj jest wtorek, 29 Wrz 2020

poniedziałek, 21 września 2020 00:00

INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH ZAKUPEM KARNETÓW
NA KRYTĄ PŁYWALNIĘ.

Aby zakupić karnet należy:

1. Dokonać wpłaty na konto: Szkoła Podstawowa 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie ul. Podzamcze 9

nr konta: 61 1240 1503 1111 0010 5479 3119

2. W tytule przelewu wpisać „KARNET”, „KARNET STUDENCKI” lub „KARNET ULGOWY”

3. Potwierdzenie wpłaty (wydruk, kopia przelewu) przekazać w kasie pływalni.

4. Odbiór karnetów w kasie pływalni wyłącznie w okresie jego ważności.

5. Okresy ważności karnetów:

• 01 września – 30 czerwca

6. Szkoła nie wydaje karnetów po okresie jego ważności.

7. Rodzaje karnetów:

• 10 wejść (karnet studencki) - w cenie 120 zł
  • 10 wejść (karnet normalny) - w cenie 140 zł
  • 10 wejść (karnet ulgowy) - w cenie 100 zł (dot. dzieci i młodzieży za okazaniem legitymacji szkolnej oraz emerytów i rencistów za okazaniem odpowiedniej legitymacji)

8. Karnet okazać przed wejściem na basen.

9. Wejście karnetowe (z zastrzeżeniami) na podstawie grafiku.

10. Wejście na karnet studencki za okazaniem legitymacji studenckiej

11. Obsługa kasy odnotuje wizytę poprzez skasowanie dziurkaczem kolejnego wejścia.

12. Szkoła zastrzega sobie prawo do zmian w grafiku.

UWAGA!

1. Karnet nie zostanie wydany bez dowodu wpłaty.

2. Duplikatów karnetów nie wydajemy.

Poprawiony: wtorek, 22 września 2020 06:50

Zasady korzystania z krytej pływalni obowiązujące od 21 września 2020 r. PDF Drukuj Email

Zasady korzystania z krytej pływalni
obowiązujące od 21 września 2020 r. związane z bezpieczeństwem i minimalizowaniem ryzyka zakażenia wirusem powodującym chorobę covid-19.

1. Zakaz wejścia dla osób chorych.

2. Każdy wchodzący na teren krytej pływalni przy wejściu do obiektu, ma obowiązek dezynfekcji rąk i wpisania się w Rejestrze wejść /wyjść.

3. Dzieci w grupach zorganizowanych rejestruje instruktor/nauczyciel, zgodnie z załącznikiem nr 9, i przekazuje pracownikowi szatni. Instruktor/nauczyciel posiada przy sobie listę „szybkiego kontaktu z rodzicami”.

4. Dorośli użytkownicy basenu  mają obowiązek noszenia osłon nosa i usta w przestrzeniach ogólnodostępnych.

5. Opiekun dziecka wchodzi tylko do „STREFY RODZICA”. Opiekun ma prawo wejść do szatni z dzieckiem do lat 7, aby pomóc przebrać, ubrać i wysuszyć mu się.

6. Zakazuje się wstępu na teren krytej pływalni  rodzicom/opiekunom i innym osobom, które nie korzystają z usługi obiektu.

7. Ograniczony został pobyt w obiekcie do czasu pływania i przebierania się. Szkoła nie organizuje poczekalni.

8. Prosimy rodziców o przyprowadzanie dzieci na 15 minut przed rozpoczęciem zajęć oraz odbieranie bezpośrednio po zakończonych zajęciach.

9. Podczas korzystania z hali basenowej nie ma obowiązku noszenia osłon nosa i ust.

10. Pomiędzy osobami stojącymi w kolejce, w szatni, przebieralni, w toaletach, pod natryskami należy zachować dystans społeczny.

11. Pamiętaj o obowiązkowej i starannej kąpieli oraz umyciu całego ciała pod natryskiem przed wejściem do hali basenowej.

12. Szkoła nie organizuje poczekalni dla rodziców/ opiekunów dzieci uczestniczących w zajęciach. W związku z tym, rodzice/ opiekunowie po przyprowadzeniu dzieci i pomocy im w przebraniu się opuszczają budynek szkoły; i odbierają je bezpośrednio po zakończonych zajęciach.

13. Rodzice/opiekunowie  mogą wejść na teren szatni pływalni SP23 (przy zachowaniu wszelkich procedur bezpieczeństwa, w tym stosowania osłony ust i nosa) w celu pomocy w przebraniu/ ubraniu się dzieciom do lat 7. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy rodzice/ opiekunowie także korzystają z pływalni.

14. Trybuny zostały wyłączone z użytkowania.

15. Osoby będące w szatni przebierają się i przechodzą na plażę, tam czekają na ławeczkach i czekają na sygnał ratownika/instruktora na wejście do wody. W tym czasie osoby wychodzące z wody przechodzą do szatni.

16. Drzwi wejściowe na teren pływalni są zamykane i otwierane 15 minut przed zajęciami.

Liczymy na zrozumienie i dobrą współpracę z Państwem.

Otwarcie krytej pływalni 21.09.2020 PDF Drukuj Email

Kryta pływalnia będzie czynna od poniedziałku 21 września 2020 r.

Zapraszamy!

Poprawiony: piątek, 18 września 2020 12:45

Ogłoszenie PDF Drukuj Email
środa, 10 czerwca 2020 00:00

KRYTA PŁYWALNIA NIECZYNNA DO ODWOŁANIA. NIEWYKORZYSTANE KARNETY BĘDĄ HONOROWANE PO URUCHOMIENIU KRYTEJ PŁYWALNI.

Szkolne boiska PDF Drukuj Email

Uwaga!

Decyzją Dyrektora szkoły od dnia 12 października 2018r. (piątek) szkolne boiska - znajdujące się na terenie SP23 - zostają zamknięte. Boiska przy szkole będą użytkowane wyłącznie w czasie zajęć edukacyjnych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na sportowe obiekty ogólnodostępne, tj. np. Zielony Orlik przy ul. Lwowskiej oraz nowootwarty Park przy ul. Zawilcowej.

Za niedogodności przepraszamy.