Dzisiaj jest wtorek, 29 Wrz 2020
Znajdujesz sie w:     Home EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty 2020 PDF Drukuj Email
  1. Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty będą wydawane w dniu 31 lipca 2020r. wg ustalonego poniżej harmonogramu w budynku szkoły przy ul. Podzamcze 9 w Lublinie przez wychowawców klas Szkoły Podstawowej nr 23 z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa (m.in. zakryte usta i nos-maseczki, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu itp.).
  2. Uczniowie lub rodzice uczniów indywidualnie zgłaszają się z własnym długopisem w godzinach wyznaczonych dla poszczególnych klas.
  3. Harmonogram odbierania zaświadczeń:

Godz.

VIII a

10:30 – 12:00

VIII b

10:30 – 12:00

VIII c

8:30 – 10:00

VIII d

8:30 – 10:00

Po tym terminie zaświadczenia można będzie odbierać w sekretariacie szkoły po uprzednim indywidualnym ustaleniu daty i godziny. W tym celu należy kontaktować się z Sekretariatem na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. 81 444 44 08.

Uczeń albo rodzic ucznia (opiekun prawny) odbiera zaświadczenie potwierdzając ten fakt podpisem w prowadzonej przez szkołę ewidencji wydanych świadectw.

4.1 Wytyczne dla rodziców i uczniów klas VIII - opracowane na podstawie GIS PDF Drukuj Email
środa, 10 czerwca 2020 20:42

4.1 Wytyczne dla rodziców i uczniów klas VIII

4.1.1.  Na egzamin ósmoklasisty do Szkoły Podstawowej nr 23  może przyjść  wyłącznie dziecko zdrowe, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Rodzice posyłający dziecko na egzamin ósmoklasisty  do Szkoły Podstawowej nr 23   mają obowiązek zapoznania się i stosowania do informacji dot. stanu zdrowia dziecka wg formularza określonego jako Załącznik nr 1 do Procedury.

Zaktualizowane informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty PDF Drukuj Email

Egzamin ósmoklasisty - zaktualizowane informacje w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół i placówek oświatowych, zgodnie z decyzją MEN

Wytyczne dotyczące przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół i placówek oświatowych, zgodnie z decyzją MEN

- prosimy Rodziców i Uczniów o zapoznanie się z dokumentem:

Próbny egzamin ósmoklasisty PDF Drukuj Email
piątek, 27 marca 2020 11:52

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych.

Zainteresowani uczniowie będą mogli skorzystać od 30 marca do 1 kwietnia br.

Arkusze do egzaminu próbnego

Materiały obejmą zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów. Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych.

Terminy publikacji materiałów

Materiały zostaną opublikowane na stronach CKE oraz OKE w następujących terminach:

• 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;

• 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;

• 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Wskazane jest, aby uczniowie – po pobraniu materiałów ze strony CKE lub wybranej OKE – rozwiązali zadania w domu w takim czasie, jaki jest przeznaczony na wykonanie zadań na egzaminie, zapisując swoje rozwiązania w ustalonej przez nauczyciela formie, np.

• w pliku w edytorze tekstów;

• na wydruku – należy jednak pamiętać, że nie każdy uczeń dysponuje w domu drukarką;

• korzystając z karty odpowiedzi, która będzie zamieszczona na stronie razem z arkuszem (plik edytowalny, w którym odpowiedzi będzie można zapisać komputerowo albo odręcznie);

• na zwykłej kartce papieru, numerując kolejno rozwiązywane zadania.

Proponujemy również, aby uczniowie przesłali swoje rozwiązania do nauczycieli (np. emailem w formie uzupełnionych plików lub zdjęć poszczególnych kartek rozwiązań), którzy – korzystając ze szczegółowych zasad oceniania rozwiązań zadań – będą mogli te odpowiedzi sprawdzić i ocenić oraz przekazać uczniom informację zwrotną. Oceny za testy będą wpisane z wagą 0 i będą miały charakter wyłącznie informacyjny dla ucznia i rodzica.

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej PDF Drukuj Email

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 16marca 2020r. dotycząca materiałów dla ósmoklasistów.

Drogie Ósmoklasistki, Drodzy Ósmoklasiści,od 16 do 25 marca, w dni powszednie, znajdziecie – na naszej stronie oraz na stronach internetowych wszystkich okręgowych komisji egzaminacyjnych – zestawy zadań, które możecie wykorzystać jako element powtórki przed egzaminem ósmoklasisty.

Strona główna CKE https://cke.gov.pl/

Pełna treść informacji do pobrania: Komunikat_dyr_CKE.pdf

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>