Dzisiaj jest czwartek, 18 Paź 2018

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

obowiązujące podręczniki i ćwiczenia w roku szkolnym 2018/2019

KLASA 4

Podręcznik: Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klasy 4 szkoły podstawowej.

Ćwiczenia: Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klasy 4 szkoły podstawowej.

Praca zbiorowa pod redakcją Teresy Król; wydawnictwo Rubikon 2017 (nowa podstawa programowa)

KLASA 5

Podręcznik: Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klasy 5 szkoły podstawowej.

Ćwiczenia: Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klasy 5 szkoły podstawowej.

Praca zbiorowa pod redakcją Teresy Król; wydawnictwo Rubikon 2018 (nowa podstawa programowa)

KLASA 6

Podręcznik: Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klas 5 - 6 szkoły podstawowej.

Ćwiczenia: Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klasy 6 szkoły podstawowej.

Praca zbiorowa pod redakcją Teresy Król; wydawnictwo Rubikon 2014 (stara podstawa programowa)

KLASA 7

Podręcznik: Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klasy 7 szkoły podstawowej.

Ćwiczenia: Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klasy 7 szkoły podstawowej.

KLASA 8

Podręcznik: Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klasy 8 szkoły podstawowej.

Ćwiczenia: Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klasy 8 szkoły podstawowej.

Podręczniki do religii 2018/2019 PDF Drukuj Email

Podręczniki do religii rok szkolny 2018/2019

Klasa 0: Tytuł podręcznika: JEZUS MOIM PRZYJACIELEM – Redaktor:  ks. Marian Zając, wyd. Gaudium

Klasa I: Tytuł podręcznika: JESTEŚMY RODZINĄ PANA JEZUSA – Redaktor: ks. Piotr Goliszek, wyd. Gaudium

Klasa II: Tytuł podręcznika: KOCHAMY PANA JEZUSA – Redaktor: ks. Piotr Goliszek, wyd. Gaudium

Klasa III: Tytuł podręcznika: PRZYJMUJEMY PANA JEZUSA – Redaktor: ks. Piotr Goliszek, wyd. Gaudium

Klasa IV: Tytuł podręcznika: JESTEM CHRZEŚCIJANINEM – Redaktor: ks. Waldemar Janiga, wyd. Gaudium

Karty pracy: JESTEM CHRZEŚCIJANINEM – Redaktor: ks. Waldemar Janiga, wyd. Gaudium;

Klasa V: Tytuł podręcznika: WIERZĘ W BOGA – Redaktor: ks. Waldemar Janiga, wyd. Gaudium,

Karty pracy: WIERZĘ W BOGA – Redaktor: ks. Waldemar Janiga, wyd. Gaudium

Klasa VI: Tytuł podręcznika: WIERZĘ W KOŚCIÓŁ – Redaktor: ks. Waldemar Janiga, wyd. Gaudium

Karty pracy: WIERZĘ W KOŚCIÓŁ – Redaktor: ks. Waldemar Janiga, wyd. Gaudium

Klasa VII: Tytuł podręcznika: SPOTYKAM TWOJE SŁOWO – Redaktor: ks. Paweł Mąkosa, wyd. Gaudium

Karty pracy: SPOTYKAM TWOJE SŁOWO – Redaktor: ks. Paweł Mąkosa, wyd. Gaudium.

Klasa VIII: Tytuł podręcznika: Z TOBĄ IDĘ PRZEZ ŻYCIE – Redaktor: ks. Paweł Mąkosa, wyd. Gaudium.

Karty pracy: Z TOBĄ IDĘ PRZEZ ŻYCIE – Redaktor: ks. Paweł Mąkosa, wyd. Gaudium.