Dzisiaj jest sobota, 11 Lip 2020
Znajdujesz sie w:     Home Pedagog i Psycholog
Pedagog i psycholog
PLAN DYŻURÓW PEDAGOGA I PSYCHOLOGA W GABINECIE PDF Drukuj Email
czwartek, 28 maja 2020 07:09

Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie od 1.06.2020 r.

Pedagog/Psycholog poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

IZABELA PALUCH

Pedagog

9.00 – 13.00 13.00 – 17.00 12.00 – 16.00

KATARZYNA BUKOWSKA – PIETRZYK

Psycholog
13.00 – 17.00 9.00 – 13.00

 

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 51/2019/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie z dnia 22 maja 2020 r. uczniowie klas I-VIII za zgodą rodziców lub rodzice mogą brać udział w indywidualnych konsultacjach z pedagogiem lub psychologiem szkolnym, po wcześniejszym umówieniu, od dnia 1 czerwca 2020 r., zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Możliwości kontaktu:
P. Izabela Paluch – e-dziennik, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. wew. 25 – kontakt telefoniczny w czasie dyżuru stacjonarnego w/w godzinach pracy
P. Katarzyna Bukowska-Pietrzyk – e-dziennik, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. wew. 25 – kontakt telefoniczny w czasie dyżuru stacjonarnego w/w godzinach pracy.

Zachęcamy do odwiedzenia bloga prowadzonego przez naszego psychologa szkolnego: https://psychologsp23lublin.wordpress.com/
Strona jest poświęcona psychoedukacji i udzielaniu wsparcia uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, a także wszystkim innym zainteresowanym poruszaną tematyką.

 
JAK SOBIE RADZIĆ W SYTUACJACH TRUDNYCH PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 maja 2020 12:06

Sytuacja związana z wirusem bardzo zmieniła nasze plany i zamierzenia na pierwszy kwartał 2020 roku a może i na dłużej. Zmiany te pojawiły się w naszym życiu nagle i coraz silniej domagają się od nas konkretnej reakcji na nie. Gdy samo mówienie o własnych problemach sprawia nam trudność, to rozmowa o tym nie stanie się łatwiejsza, gdy użyjemy do tego komunikatora lub telefonu, podczas gdy będziemy wciąż daleko od siebie. Sam kontakt zdalny ze znajomym lub psychologiem nie wystarczy, abyśmy mogli poczuć się lepiej. To naturalne.
E-book „Strategie radzenia sobie w trakcie trwania pandemii i nie tylko” stanowi odpowiedź na najczęstsze i najbardziej aktualne pytania kierowane do psychologa-praktyka.
Zachęcam bardzo serdecznie do zapoznana się z publikacjami w linku poniżej. Można je darmowo pobrać tutaj:
https://drive.google.com/drive/folders/1dxp0z6z1o5f3PcR17xwLHsYbubftkNV8?fbclid=IwAR0pao6iOXEqwZ44v-Ks_9bXmlRJqRjYnHzLTqs9DdCAej715NDsZTH4o20

Katarzyna Bukowska
Psycholog szkolny

 
Informacja PDF Drukuj Email
wtorek, 21 kwietnia 2020 13:15

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną szkoła przeszła w tryb on-line. Jest to nietypowa sytuacja dla Państwa i dzieci. U niektórych może wiązać się to z niepokojem, stresem bądź lękiem. Te uczucia są zupełnie zrozumiałe w obecnej sytuacji. Chcemy Państwa poinformować, że w tym czasie jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pragniemy wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy. Dlatego zapewniamy Państwu konsultacje, pomoc i wsparcie psychologiczno-pedagogiczne w formie on-line. Zapraszamy do kontaktu poprzez dziennik elektroniczny lub drogą mailową.

Z poważaniem, życząc zdrowia

Izabela Paluch – pedagog ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )
Katarzyna Bukowska – psycholog ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 
Wsparcie w kryzysie w czasie koronawirusa PDF Drukuj Email
wtorek, 21 kwietnia 2020 13:05

Drodzy Uczniowie, drodzy Rodzice, drodzy Nauczyciele,

Zdrowie i życie jest dla nas najważniejsze. Obecna sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2 w Polsce może być dodatkowym obciążeniem dla zdrowia psychicznego. Teraz wszyscy konfrontujemy się z nową i nieznaną nam do tej pory sytuacją. To zupełnie naturalne, że wiele osób doświadcza lęku o siebie i swoich bliskich, martwi się o przyszłość oraz odczuwa wzmożone napięcie emocjonalne. Dlatego zostały podjęte działania, których celem jest profilaktyka i zapewnienie pomocy osobom wymagającym wsparcia, w tym szczególnie osobom narażonym na przemoc domową. Stosując się do apeli władz i lekarzy, aby w tym czasie zostać w domu, wiele instytucji umożliwiło konsultacje w ramach bezpiecznego kontaktu (telefonicznie lub on-line). Zachęcam wszystkich, którzy potrzebują wsparcia do skorzystania z oferty Centrum Interwencji Kryzysowej w Lublinie.

Więcej…
 
Pedagog w naszej szkole PDF Drukuj Email

Godziny pracy pedagoga szkolnego w roku szkolnym 2019/2020

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2