Dzisiaj jest wtorek, 07 Kwi 2020
Znajdujesz sie w:     Home Pedagog i Psycholog
Pedagog i psycholog
Informacja PDF Drukuj Email
środa, 18 marca 2020 12:55

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną szkoła przeszła w tryb on-line. Jest to nietypowa sytuacja dla Państwa i dzieci. U niektórych może wiązać się to z niepokojem, stresem bądź lękiem. Te uczucia są zupełnie zrozumiałe w obecnej sytuacji. Chcemy Państwa poinformować, że w tym czasie jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pragniemy wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy. Dlatego zapewniamy Państwu konsultacje, pomoc i wsparcie psychologiczno-pedagogiczne w formie on-line. Zapraszamy do kontaktu poprzez dziennik elektroniczny lub drogą mailową.

Z poważaniem, życząc zdrowia

Izabela Paluch – pedagog ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )
Anna Waszkiewicz – psycholog ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 
Pedagog w naszej szkole PDF Drukuj Email

Godziny pracy pedagoga szkolnego w roku szkolnym 2019/2020

Więcej…
 
Instytucje i ważne telefony PDF Drukuj Email

Instytucje, do których można zgłosić się o wsparcie w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczej:

 

Więcej…
 
Psycholog w naszej szkole PDF Drukuj Email

 

Czym zajmuje się psycholog szkolny?

Więcej…