Dzisiaj jest niedziela, 26 Wrz 2021
Miedzyszkolne zawody w siatkówce plażowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Wolski
środa, 23 czerwca 2021 00:00

puchar za zajęcie 2 miejscaDnia 15.06.2021 roku, na boiskach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy ul. Konstantynów 1G w Lublinie odbyły się zawody międzyszkolne z siatkówki plażowej dziewcząt starszych (klasy VII i VIII). W rywalizacji wzięło udział pięć szkół: SP23, SP43, SP7, SP 16, SP 21. Nasza reprezentacja szkolna zaprezentowała dobrą grę, obfitującą w bardzo ładne rozegrane piłki i ataki. Dziewczęta potrafiły wzajemnie się dopingować i rywalizować w atmosferze fair play. Drużyna zajęła  II miejsce w Siatkówce Plażowej Dziewcząt kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Możemy być dumni z postawy dziewcząt zarówno na plaży, jak i poza nim.

Skład reprezentacji:
Klasa VII d: Rybczyńska Michalina
Klasa VIII d: Oliwia Kropiewicz i Julia Joachimowicz

Zdjęcia w galerii >>>

Poprawiony: czwartek, 24 czerwca 2021 09:34

Od Młodzika do Olimpijczyka PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 czerwca 2021 08:01

plakat od młodzika do olimpijczykaLena Łachowska najlepsza w wielkim finale zawodów "Od Młodzika do Olimpijczyka" edycja 2020/2021 w punktacji najlepszych wyników wszystkich konkurencji.
Podopieczna Justyny Rdest i Tomasza Chmury z klasy 2a zwyciężyła na dystansie 50m stylem grzbietowym z doskonałym wynikiem 41,90s i zdeklasowała pozostałe zawodniczki z rocznika 2012.
Gratulacje dla naszej Mistrzyni!!! Zdjęcia w galerii >>>

Kolejne sukcesy pływackie PDF Drukuj Email
czwartek, 10 czerwca 2021 00:00

kopuła Aqua LublinKolejne udane starty zanotowali nasi uczniowie w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 lat i Drużynowym Wieloboju Pływackim 10-11 lat w pływaniu, które w dniach 5 -6 VI odbyły się na pływalni Aqua Lublin.
Nasi jedenastolatkowie wygrali klasyfikację generalną zdobywając okazały puchar, natomiast w kategorii 12 - latków zajęli bardzo wysokie czwarte miejsce.
W klasyfikacji najlepszych zawodników drugie miejsce zajęła uczennica kl. 5a, Lena Wilczek, a w poszczególnych konkurencjach stawali:
- Lena wilczek - I - 100m st. grzbietowym;
- Zuzanna Pastuszuk - II - 100m st. grzbietowym;
- Lena Wilczek - III - 200m st. dowolnym;
- sztafeta 4x50m st. zmiennym dziewcząt - I m;
- Sara Bukowska - III - 100m st. klasycznym;
- Lena Wilczek - II - 100m st. dowolnym;
- Zuzanna Pastuszuk - II - 200m st. zmiennym;
- sztafeta 4x50m st. dowolnym dziewcząt - I miejsce;
Niektórym do podium zabrakło bardzo niewiele, wszystkim, którym udało pobić się rekordy życiowe gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zdjęcia z zawodów w galerii >>>

Sukcesy pływackie PDF Drukuj Email
wtorek, 08 czerwca 2021 00:00

najlepszy zawodnikDługi weekend dla naszych zawodników okazał się bardzo pracowity i owocny. Doskonałe starty w Otwartych Letnich Mistrzostwach Warszawy w pływaniu w dniach 4-5 czerwca br. odnotowała Lena Łachowska rocznik 2012 zwyciężając w klasyfikacji najlepszej zawodniczki w swojej kategorii wiekowej. Duma nas rozpiera. Takiego wkładu pracy i zaangażowania każdy trener pozazdrości.

Wyniki: live.livetiming.pl/grabiec/2021/06_05_warszawa/wyniki.htm?fbclid=IwAR1WpTx8jUE_UsCRS6cs1uO-CrSEZoXnTD6DTR8sqU6YI3KniN-tgJwwlTo

Niedziela okazała się również szczęśliwa. Zawodnicy z klasy 3a z rocznika 2011 zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej w Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10-11 letnich. Zawody odbyły się w dniach 5-6 czerwca br. na pływalni Aqua Lublin. Wszyscy nasi zawodnicy poprawili rekordy życiowe. Franciszek Witek zajął trzecie miejsce w klasyfikacji dla najlepszego zawodnika 10 letniego. GRATULACJE!!! Zdjęcia w galerii >>>

III runda o Laur Lubelskiego Koziołka 2021 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 maja 2021 07:03

Aqua LublinSukces podopiecznych Justyny Rdest, Tomasza Chmury i Grzegorza Steca.

III runda zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka zakończyła się kolejnymi rekordami naszych młodych zawodników z klasy 1a, 2a, 3a. W najmłodszych kategoriach wiekowych jesteśmy bezkonkurencyjni. Wyniki mówią same za siebie. Świetny wynik na dystansie 50 m stylem dowolnym w roczniku 2012 dziewcząt osiągnęła Aleksandra Staszczyk wygrywając z czasem 39,60 sek., Filip Staszczyk zajął II miejsce. W konkurencji 50 m stylem grzbietowym rocznik 2012- Liliana Łopoka III miejsce, Anton Amborski II miejsce, Miłosz Śledź III miejsce. 50 m stylem grzbietowym dziewcząt z rocznika 2013 Zuzanna Pietroń zajęła III miejsce, Wiktor Kretowicz II miejsce. W konkurencji 50 m stylem motylkowym rocznik 2011 Maria Łukaszewicz zajęła III miejsce.

Zawodnicy z klas 5a i 6a też mają powody do dumy ponieważ zanotowali kolejny doskonały start w ostatniej przed wakacjami rundzie zmagań. Lena Wilczek oraz Zuzanna Pastuszuk z kl. 5a, a także Jeremi Wiśniewski i  Mieszko Nowacki z kl. 6a mieli zaszczyt odbierać dyplomy i medale na podium. Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy. Fotorelacja w galerii >>>

Wyniki: http://live.livetiming.pl/bujak/2021/05_22_lublin/wyniki.pdf

Najlepsi zawodnicy po 3 rundach: http://live.livetiming.pl/bujak/2021/05_22_lublin/najlepsi.pdf?fbclid=IwAR3dHKc2bw9Ftc5UaN4FL9dXwOW0EWMHhpwS19oQ6KmjziqT0MrTheshNnM

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>