Dzisiaj jest czwartek, 18 Lip 2019
Znajdujesz sie w:     Home Sukcesy sportowe
Rozgrywki klas profilowanych w koszykówce chłopców. PDF Drukuj Email

Uczniowie naszej Szkoły rywalizowali w lubelskiej hali Globus w turnieju klas profilowanych w koszykówce chłopców. Zawody odbywały się łącznie 4 dni w okresie dwóch tygodni. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili najmłodsi czyli uczniowie z klas czwartych, którzy ostatecznie zajęli 3 miejsce.

Kolejnego dnia rywalizowali szóstoklasiści, którzy w bardzo mocno okrojonym składzie przystąpili do turnieju, z powodu wycieczek szkolnych uplasowali się również na 3 miejscu.

W trzecim rzucie do rywalizacji przystąpili uczniowie z piątych klas, którzy nie mieli tego dnia sobie równych. Podobnie jak przed rokiem, kiedy to ci sami uczniowie wygrali turniej klas 4. MVP turnieju wybrany został Oskar Jach z klasy 5e.

Jako ostatni do gry przystąpili chłopcy z klas VII-VIII. Niestety tego samego dnia odbywał się turniej dla uczniów klas profilowanych z pływania co spowodowało mocne osłabienie naszej drużyny. NA domiar złego w pierwszej minucie, pierwszego meczu kontuzji stopy nabawił się lider naszej drużyny Jakub Kutnik, który nie zagrał do końca turnieju. Ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce.

Warto podkreślić, że cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Czas spędzony w ramach tego turnieju minął w pogodnej i przyjaznej koszykarskiej atmosferze. Gratulujemy osiągniętych wyników. Zdjęcia z imprezy w GALERII >>>

Mistrzostwa Województwa w Rugby Tag PDF Drukuj Email

Reprezentacja Szkoły, dokładnie uczniowie z klas piątych zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa w ramach Szkolnej Ligi Rugby Tag. Zawody odbyły się na boisku klubu sportowego Budowlani Lublin. W turnieju wzięło udział sześć najlepszych drużyn z województwa.

Wcześniej nasi reprezentanci wywalczyli awans na te zawody zajmując drugie miejsce w eliminacjach, ulegając Mistrzom Polski drużynie z Łuszczowa 3:4. Niestety eliminacji nie przebrnęli uczniowie z klas 4 i 6, którzy uplasowali się na trzecich miejscach.

Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Zakrzewska, Weronika Płóciennik, Dawid Adamczyk, Jakub Górny, Wiktor Dec, Igor Sztorc wszyscy klasa 5c. Opiekun Paweł Janowski

Gratulacje !!! Zdjęcia w GALERII >>>

Otwarte Mistrzostwa Lublina w Sumo PDF Drukuj Email

W dniu 14.03.2019 odbyły się  Otwarte Mistrzostwa Lublina  dzieci, młodzików i juniorów w Sumo. Do konkurencji przystąpili również uczniowie naszej szkoły i jednocześnie zawodnicy UKS "Aktywni Lublin": Rafał Myszak, Krystian Myszak, Hubert Szafranek i Adam Jaszczuk.  Jesteśmy dumni z naszych uczniów:  walczyli bardzo dzielnie i z pełnym zaangażowaniem mimo, że swoją przygodę z matą rozpoczęli w lutym tego roku na zajęciach Ju-Jitsu w SP 23.

Największym sukcesem może poszczycić się Adaś Jaszczuk, który w swojej kategorii wiekowej zdobył brązowy medal!
Brawo chłopaki !!!

Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce PDF Drukuj Email

Dziewczynki z naszej szkoły bardzo dobrze poradziły sobie w tegorocznych rozgrywkach w piłce siatkowej. Zajęły II miejsce w Igrzyskach Dzieci w Minisiatkówce Dziewcząt kategoria „czwórki” 2018/2019 w składzie: Skrzypek Kinga 7d, Kropiewicz Oliwia 6d, Rybczyńska Michalina 5d, Łuszczew Weronika 6a, Basaj Zuzanna 6d, Mróz Wioletta 6a, Jaskowiak Natalia 6a, Mazurek Paulina 6b, Wdowicz Amelia 6c, Prażmo Maja 6a

Trenerzy szkolnej ekipy klas profilowanych w piłce siatkowej dziewcząt bardzo ambitnie podeszli do tego meczu: Mamy o co grać. Musimy podejść do tego pojedynku maksymalnie skoncentrowani, aby ostatecznie odnieść sukces i być zadowolonym…

Maria Soja, Przemysław Wieczorek

Zdjęcia z igrzysk w GALERII >>>

Mistrzostwa Szkół woj. lubelskiego w pływaniu - FINAŁ PDF Drukuj Email

W dniu 05.12.2018r na pływalni Aqua Lublin odbyły się finałowe zawody Mistrzostw Szkół Województwa Lubelskiego. Miło nam poinformować, że nasi zawodnicy, pod opieką Pana Grzegorza Steca, zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. W wyścigach sztafet dziewczęta zostały trzecią, a chłopcy czwartą drużyną województwa. A oto szczegółowa wyniki naszych uczniów:

· Sztafeta dziewcząt 6x25 – III m. (Otylia Kościołek, Weronika Łuszczew, Wioletta Mróz, Natalia Sadowska, Amelia Grabowska, Maja Prażmo)

· Sztafeta chłopców 6x25 – IV m. (Przemysław Pietroń, Stanisław Pranagal, Marcel Nowacki, Szymon Wilk, Patryk Joachimowicz, Jakub Kuśmirek)

· Otylia Kościołek – II m. 50m stylem motylkowym

· Wioletta Mróz – III m. 50m stylem klasycznym

· Stanisław Pranagal – IV m. 50m stylem klasycznym

· Marcel Nowacki – V m. 50m stylem grzbietowym

· Weronika Łuszczew – VI m. 50m stylem grzbietowym

· Patryk Joachimowicz VI m. 50m stylem dowolnym

· Przemysław Pietroń – IX m. 50m stylem motylkowym

Wszystkim zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy. Fotorelacja w galerii >>>.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>