Dzisiaj jest niedziela, 20 Sty 2019
Znajdujesz sie w:     Home Szkolne sukcesy
Sukcesy
Podziękowanie za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego PDF Drukuj Email

 
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW PDF Drukuj Email

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do trzeciego etapu (wojewódzkiego) w konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019.

Konkurs polonistyczny
NATALIA SZEWCZYK - klasa 8c - opiekun Małgorzata Możdżeń

Konkurs matematyczny
JAN ZDYB - klasa 8a - opiekun Patrycja Dziedzic
G R A T U L U J E M Y !

 
Dyplom uznania PDF Drukuj Email

 
The Big Challenge PDF Drukuj Email

Prezentujemy wyniki Europejskiego Konkursu Języka Angielskiego "The Big Challenge". W tym roku brało w nim udział 50 uczniów z naszej szkoły na dwóch poziomach trudności- klasy 5 i 6 oraz klasy 7. Największy sukces odniosła Karolina Dżaman z klasy 7c z wynikiem 7 w regionie (na 102 osób biorących udział z konkursie) oraz Paweł Kowalski z klasy 7a z wynikiem 9 w klasyfikacji regionalnej. Konkurs miał charakter testu rozwiązywanego online, który sprawdzał różne umiejętności językowe. Gratulujemy, a poniżej lista uczestników oraz miejsca, na których uplasowali się w szkole, regionie i kraju.

Tabela wyników >>>

 
Caribbean Show PDF Drukuj Email

Wiecie, jak ważne są Wasze pasje? Nadają smak życiu, wzmacniają samoocenę, dają szansę na opowiedzenie tego co nam w duszy gra, czasem ratują przed szaleństwem:)
Pasją pani Katarzyny Huk jest taniec. W sobotę 21 kwietnia 2018r. formacja sportowa, w której pani Kasia tańczy, zdobyła złoty medal Pucharu Polski w Tańcach Par w Stalowej Woli w kategorii "Caribbean Show".

 
Konkurs " Cztery minuty = życie" PDF Drukuj Email
W dniu 25 maja 2018r w Zespole Szkół  Ogólnokształcących  nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie odbył się już po raz dziewiąty konkurs pt. "Cztery minuty = życie". Celem konkursu było upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy oraz promocja postaw prospołecznych i prozdrowotnych.
Naszą szkołę reprezentowała Agata Staszewska, uczennica klasy 6d pod opieką pani Iwony Karpińskiej- Spasówki.
Agata  wykazała się dużą wiedzą i znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy i pomimo ogromnej konkurencji zdobyła wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
Tydzień Bibliotek PDF Drukuj Email

15 maja chór naszej szkoły koncertował ku pamięci tych, którzy walczyli i oddali życie za ojczyznę. w Filii 10 MBP wybrzmiały pieśni patriotyczne i żołnierskie. Pod kierunkiem i z akompaniamentem Dariusza Kwiatkowskiego, chór zaśpiewał m. in. Piechotę, My pierwsza brygada, Rozkwitały pąki białych róż, Wojenko wojenko. Wystąpili także soliści, odważnie prezentując swoje ulubione piosenki o tematyce patriotycznej: Serce w plecaku, O mój rozmarynie, Pałacyk Michla, Biały Krzyż. Były to chwile wspomnień i wzruszeń tak głębokich, że nie obyło się bez trzykrotnych bisów. Koncert stanowił zakończenie Tygodnia Bibliotek 2018, a także był przebłyskiem uwieczniającym 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4