Dzisiaj jest sobota, 11 Lip 2020

piątek, 26 czerwca 2020 00:00

Słowo w czasie zarazy PDF Drukuj Email
czwartek, 25 czerwca 2020 07:52

19 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu dziennikarskiego ,,Słowo w czasie zarazy" dla uczniów szkół Lublina i Lubelszczyzny, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Julia Joachimowicz zdobyła III miejsce. Opiekun Małgorzata Możdżeń. Katarzyna Serafin otrzymała wyróżnienie. Opiekun Katarzyna Tomasiak.

Konkurs został zorganizowany przez III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Prace uczennic zostaną opublikowane na łamach ,,Sensora".

Akcja Bateryjka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mirosław Wolski
czwartek, 25 czerwca 2020 07:45

Akcja przeprowadzona wg pomysłu Pauliny Masiewicz.

Poprawiony: czwartek, 25 czerwca 2020 08:41

Akcja Świąteczna PDF Drukuj Email
czwartek, 25 czerwca 2020 06:57

Akcję przeprowadziły nauczycielki świetlicy Paulina Masiewicz i Małgorzata Ciosek

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 maja 2020 10:20

Bardzo miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Michał Turek (kl. 5b) zdobył II miejsce w VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego Inspirowanego Twórczością Jana Kochanowskiego „Pociesz mnie, jako możesz – o dziecięcych troskach, żalach i frasunkach”.
Michał pod opieką p. Magdaleny Kosteckiej napisał wiersz pt. ,,Małe i wielkie frasunki”. Warto podkreślić, że uczeń wykonał podwójną pracę, ponieważ najpierw musiał zapoznać się z twórczością Kochanowskiego, którą analizuje się w klasach starszych.

Na konkurs, który odbył się pod patronatem honorowym Lubelskiego Kuratora Oświaty, wpłynęło 70 prac literackich. Gratulujemy Michałowi zajęcia podium i oczywiście życzymy dalszych sukcesów.

Gratulacje za zdobycie Grand Prix PDF Drukuj Email

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>