Dzisiaj jest poniedziałek, 25 Paź 2021
Znajdujesz sie w:     Home Szkolne sukcesy
„List do Taty” PDF Drukuj Email
czwartek, 14 października 2021 07:10

grupa laureatówMiło dzielić się radosnymi wiadomościami, uczennica klasy 6a Alicja Augustyniak, pod opieką Pani Berty Belniak zajęła pierwsze miejsce w konkursie „List do Taty”.

Była to szósta edycja konkursu „List do Taty”, organizowanego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP we współpracy z Zespołem Tato.Net Fundacji im. Św. Cyryla i Metodego.
Honorowy patronat nad konkursem objął Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

Konkurs był adresowany do uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych, których zadaniem było napisanie pracy w formie listu do ojca na temat: „Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata.” Celem konkursu było skierowanie uwagi opinii publicznej na zagadnienia związane z ważną rolą ojca w życiu rodziny oraz propagowanie przykładów dobrego ojcostwa.
Brawo Ala i szacunek dla Twojego Taty.

Podziękowanie PDF Drukuj Email
wtorek, 28 września 2021 00:00