Dzisiaj jest wtorek, 07 Kwi 2020
Znajdujesz sie w:     Home Szkolne sukcesy
Grand Prix XX Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego PDF Drukuj Email
wtorek, 07 kwietnia 2020 12:06

Miło nam poinformować, że nasz zespół zdobył Grand Prix w kategorii muzycznej XX Ogólnopolskiego Festiwalu Herbertowskiego.

Konkurs odbył się 26 lutego 2020 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie. W kategorii muzycznej naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Dawid Geworgjan (śpiew) oraz Anna Danaj (skrzypce) przy akompaniamencie Pana Dariusza Kwiatkowskiego (fortepian). Trio wykonało w trakcie konkursu utwór „Piosenka” (sł. Zbigniew Herbert, muz. Dariusz Kwiatkowski).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

XXIX Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty PDF Drukuj Email

W rozegranych w Łodzi XXIX Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty nauczyciel naszej szkoły Pan Paweł Janowski, wywalczył Wicemistrzostwo Polski w kategorii do lat 40.

Przed rokiem Paweł Janowski był Mistrzem Polski w tej samej kategorii wiekowej.

Zdjęcia w GALERII >>>

Szczególne osiągnięcia PDF Drukuj Email

Góra Grosza PDF Drukuj Email

Podziękowanie za DARY SERCA PDF Drukuj Email

Tytuł Partnera Miasta Lublin PDF Drukuj Email

Tytuł Finalisty PDF Drukuj Email

Uczennica klasy 8c Natalia Szewczyk zdobyła TYTUŁ FINALISTY KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Opiekun: Małgorzata Możdżeń.

GRATULUJEMY!