Dzisiaj jest poniedziałek, 18 Mar 2019
Wyróżnienie Marszałka Województwa Lubelskiego dla SP23 PDF Drukuj Email

Podziękowanie za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego PDF Drukuj Email

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW PDF Drukuj Email

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do trzeciego etapu (wojewódzkiego) w konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019.

Konkurs polonistyczny
NATALIA SZEWCZYK - klasa 8c - opiekun Małgorzata Możdżeń

Konkurs matematyczny
JAN ZDYB - klasa 8a - opiekun Patrycja Dziedzic
G R A T U L U J E M Y !

Dyplom uznania PDF Drukuj Email

The Big Challenge PDF Drukuj Email

Prezentujemy wyniki Europejskiego Konkursu Języka Angielskiego "The Big Challenge". W tym roku brało w nim udział 50 uczniów z naszej szkoły na dwóch poziomach trudności- klasy 5 i 6 oraz klasy 7. Największy sukces odniosła Karolina Dżaman z klasy 7c z wynikiem 7 w regionie (na 102 osób biorących udział z konkursie) oraz Paweł Kowalski z klasy 7a z wynikiem 9 w klasyfikacji regionalnej. Konkurs miał charakter testu rozwiązywanego online, który sprawdzał różne umiejętności językowe. Gratulujemy, a poniżej lista uczestników oraz miejsca, na których uplasowali się w szkole, regionie i kraju.

Tabela wyników >>>

Caribbean Show PDF Drukuj Email

Wiecie, jak ważne są Wasze pasje? Nadają smak życiu, wzmacniają samoocenę, dają szansę na opowiedzenie tego co nam w duszy gra, czasem ratują przed szaleństwem:)
Pasją pani Katarzyny Huk jest taniec. W sobotę 21 kwietnia 2018r. formacja sportowa, w której pani Kasia tańczy, zdobyła złoty medal Pucharu Polski w Tańcach Par w Stalowej Woli w kategorii "Caribbean Show".

Konkurs " Cztery minuty = życie" PDF Drukuj Email
W dniu 25 maja 2018r w Zespole Szkół  Ogólnokształcących  nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie odbył się już po raz dziewiąty konkurs pt. "Cztery minuty = życie". Celem konkursu było upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy oraz promocja postaw prospołecznych i prozdrowotnych.
Naszą szkołę reprezentowała Agata Staszewska, uczennica klasy 6d pod opieką pani Iwony Karpińskiej- Spasówki.
Agata  wykazała się dużą wiedzą i znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy i pomimo ogromnej konkurencji zdobyła wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>