Dzisiaj jest poniedziałek, 23 Lip 2018
Znajdujesz sie w:     Home Konkursy
Sympozjum najmłodszych matematyków PDF Drukuj Email

Sympozjum najmłodszych matematyków -⁠ 25.05.2018 r.
Pracownicy akademiccy Instytutu Matematyki UMCS w Lublinie,
nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
wraz z zaprzyjaźnionymi nauczycielami matematyki m. Lublin,
zaprosili uczniów szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych do udziału w

SYMPOZJUM NAJMŁODSZYCH MATEMATYKÓW

Honorowy Patronat objęli:

Lubelski Kurator Oświaty
Prezydent Miasta Lublin
Wojewoda Lubelski
Marszałek Województwa Lubelskiego
Dziekan Wydziału Matematyki Fizyki i Informatyki UMCS w Lublinie
Dyrektor Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Oddział Lubelski Polskiego Towarzystwa Matematycznego

Sympozjum składało się z dwóch części:

I część
to Konkurs dla uczniów, polegający na przygotowaniu, pod kierunkiem nauczyciela, do 5 kwietnia 2018 r., pracy konkursowej na jeden ze wskazanych w Regulaminie Konkursu tematów;

II część
to matematyczna impreza, która odbyła się 25 maja 2018r. (piątek) w Auli Informatyki UMCS w Lublinie, na której zaproszeni goście wygłosili wykłady przeznaczone dla najmłodszych matematyków, a nagrodzeni lub wyróżnieni w Konkursie uczniowie, w krótkich wystąpieniach, zaprezentowali swoje prace.

Uczeń naszej szkoły Kacper Milewski zdobył wyróżnienie za pracę, którą wykonał pod nadzorem p. Ireny Surmacz- nauczyciela matematyki. Gratulujemy!

V Ogólnopolski konkurs plastyczny PDF Drukuj Email

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 im. Łesi Ukrainki z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach informuje, iż uczeń Orest Padałko  zdobył tytuł laureata oraz nagrodę grand- prix  w V Ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. "Taras Szewczenko - nasz przyjaciel".

Serdecznie gratulujemy :)

W maju jak w gaju PDF Drukuj Email

Rozstrzygnięcie IX edycji konkursu plastycznego "W maju jak w gaju".

Na konkurs wpłynęło 39 prac przygotowanych przez 98 uczniów z 12 szkół podstawowych: nr 4, 10, 15, 16, 19, 27, 38, 40, 42, 45, 51, 52 w Lublinie.

Zapraszamy nauczycieli dzieci nagrodzonych i wyróżnionych po odbiór nagród, dyplomów dla dzieci i podziękowań dla nauczycieli do SP nr 23 w Lublinie.

Prosimy o zgłaszanie się do świetlicy klas pierwszych (sala konferencyjna nad basenem) od dnia 13.06.2018 r. w godz. od 7:00 do 16:30.

Protokół z dnia 5.06.2018 r. z obrad Komisji. >>>

Konkur Pokoloruj Swój Świat PDF Drukuj Email

Samorząd Województwa Lubelskiego zaprasza uczniów szkół podstawowych z naszego regionu do udziału w  konkursie plastycznym „Pokoloruj swój Świat”. Zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu ukazującego zanieczyszczenia cywilizacyjne oraz promującego zrównoważony rozwój. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni tabletami, smartfonami i aparatami fotograficznymi ufundowanymi ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Więcej informacji na stronie:

Wyniki konkursu "Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata" 2018 PDF Drukuj Email

Protokół komisji konkursowej

Z posiedzenia Jury z dnia 18-04-2018 r. dotyczącego VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata”. Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Krzysztof Żuk - Prezydent Miasta Lublin, Sławomir Sosnowski – Marszałek Województwa Lubelskiego, Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty, Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski, Andrzej Kraśnicki – Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Na konkurs nadesłano 372 prace plastycznych z 33 szkół podstawowych.

Pełna treść protokołu >>>

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>