Dzisiaj jest środa, 07 Gru 2022
Znajdujesz sie w:     Home Konkursy
Wyniki szkolnego konkursu "6 dni z Sudoku" PDF Drukuj Email
wtorek, 21 czerwca 2022 10:46

W dniach 8-15 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 23 odbył się szkolny konkurs „6 dni z Sudoku”. W  konkursie wzięło udział 20 osób. Zadaniem uczniów było rozwiązanie sześciu, każdego dnia nowej łamigłówki.  Konkurs ten miał na celu nie tylko popularyzowanie łamigłówek liczbowych wśród dzieci i młodzieży szkolnej, ale również propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu i doskonalenie kompetencji matematycznych – umiejętności logicznego i analitycznego myślenia.

Mistrzami w Sudoku zostali:

Magdalena Janik – 7 d

Maria Ornal – 8 b

Jagoda Świderska – 8c

Gratulujemy!

Organizatorzy konkursu: Bożena Krzowska i Magdalena Obrycka

Wyniki Szkolnego Konkursu "Pierwsza Pomoc" PDF Drukuj Email
środa, 01 czerwca 2022 13:08

Dnia 27 maja 2022 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs „PIERWSZA POMOC”. Poziom prac był bardzo wysoki i wyrównany, w związku z tym jury miało twardy orzech do zgryzienia. Nasi jurorzy po burzliwych obradach przyznali 4 nagrody i 4 wyróżnienia.

Nagrody otrzymali:
1 miejsce:
ex aequo
Szymon Jurek, oraz Bartłomiej Szych
2 miejsce
Maja Nita
3 miejsce:
Julia Kalita

Wyróżnieni zostali:
Weronika Brzozowska
Martyna Minkiewicz
Wojciech Kokoszkiewicz
Dorian Prażmo

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dziękujemy Centrum Powiadamiania Kryzysowego w Lublinie za przekazanie upominków dla uczestników konkursu.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć laureatów w galerii.
Organizatorami konkursu były Magdalena Obrycka, Iwona Terlecka.

Szkolny konkurs „Pierwsza pomoc” PDF Drukuj Email
czwartek, 05 maja 2022 09:53

ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS 4  - 8 DO UDZIAŁU

W SZKOLNYM KONKURSIE „PIERWSZA POMOC”

Zadanie konkursowe: zaprojektowanie, zaplanowanie i wykonanie plakatu, prezentacji multimedialnej, lub nagranie filmu związanego z pierwszą pomocą.

Termin: do 20 maja 2022 r.

Zgłoszenie: prace podpisane imieniem i nazwiskiem oraz symbolem klasy należy przekazać nauczycielom: techniki lub edukacji dla bezpieczeństwa, osobiście lub drogą mailową (na adresy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych w ramach I Szkolnych Igrzysk Olimpijskich 2022. PDF Drukuj Email
czwartek, 05 maja 2022 09:43