Dzisiaj jest wtorek, 17 Wrz 2019
W maju jak w gaju PDF Drukuj Email

Lublin, 07.06.2019

Protokół

Protokół z dnia 07 czerwca 2019 roku z obrad Komisji oceniającej prace plastyczne nadesłane na X edycję konkursu plastycznego promującego pracę grupową pt. „W maju jak w gaju” zorganizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie dla świetlic szkolnych w Lublinie

Na konkurs wpłynęło 35 prac przygotowanych przez 89 uczniów z 12 szkół podstawowych: nr 3, 10, 15, 16, 23, 26, 34, 38, 45, 51, 52 i ZSO nr 4 w Lublinie.

Dwie prace nie spełniały wymogów regulaminu.

Komisja w składzie:

- mgr Urszula Pawłowska – nauczyciel świetlicy

- mgr Izabela Szkoda – nauczyciel świetlicy

- mgr Iwona Terlecka – nauczyciel świetlicy

przyznała 3 nagrody i 7 wyróżnień.

Oceniając nadesłane prace Jury wzięło pod uwagę zrozumienie tematu, walory artystyczne, kompozycję, oryginalność pomysłu oraz estetykę i technikę wykonania.

I miejsce:

Julia Rzedzicka, kl. 2

n-l prowadzący: p. Małgorzata Czerwonka, SP nr 52 w Lublinie

**************************

Zapraszamy nauczycieli dzieci nagrodzonych i wyróżnionych w X edycji konkursu

W maju jak w gaju” po odbiór nagród, dyplomów dla dzieci i podziękowań dla nauczycieli do Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie. Prosimy o zgłaszanie się do świetlicy (sala konferencyjna nad basenem) w godzinach 7.00 do 16.30 (od 12 czerwca 2019 roku).

Konkurs Profilaktyczny "Narkotyki i dopalacze zabijają" PDF Drukuj Email

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłasza konkurs, którego przedmiotem jest stworzenie MEMU internetowego i animacji w formacie GIF, dotyczących zapobiegania i przeciwdziałania uzależnieniu od narkotyków i dopalaczy, zwanych dalej pracą konkursową.
Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problem dotyczący niebezpieczeństwa uzależnienia od narkotyków i dopalaczy.
Temat konkursu na MEM internetowy i animację w formacie GIF brzmi „Narkotyki i dopalacze zabijają"
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, które nie ukończyły 18 roku życia.

Regulamin konkursu do pobrania: regulamin.pdf

Rozstrzygnięcie ogólnopolskich konkursów PDF Drukuj Email

Protokół komisji konkursowej

Z posiedzenia Jury z dnia 10-04-2019 r. dotyczącego IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata”. Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Krzysztof Żuk - Prezydent Miasta Lublin, Jarosław Stawiarski – Marszałek Województwa Lubelskiego, Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty, Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski, Andrzej Kraśnicki – Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Rozstrzygnięcie VI Międzynarodowego Konkursu Plastycznego PDF Drukuj Email

Rozstrzygnięcie VI Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Architektura Lublina i okolic "PEJZAŻE MISTYCZNE"

Organizator:

• Szkoła Podstawowa nr 25 im. W. Broniewskiego w Lublinie
  • Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" w Lublinie
  • Caritas Archidiecezji Lubelskiej

Drodzy użytkownicy, czytelnicy i wszystkie osoby "zaglądające" od czasu do czasu na naszą stronę internetową.

Pragnę poinformować Was, że w dniu 21 marca 2019r. odbył się wernisaż i uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród dla młodych artystów z wielu szkół podstawowych z Polski i innych krajów, którzy wzięli udział w tym mądrym, pięknym i promującym nasze miasto i jego okolice konkursie. Zainteresowanych szczegółowymi informacjami zapraszam na stronę internetową Szkoły Podstawowej nr 25 w Lublinie, na której znajduje się protokół.

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie wzięli udział w tym konkursie. Okazało się, że warto było podjąć ten twórczy wysiłek, że warto było przeżyć tę artystyczną przygodę, którą było zmierzenie się z pięknem Lublina.

Dwoje naszych uczniów zostało laureatami. Są nimi: MARIA KUPCZAK z klasy 6b i OREST PADAŁKA z klasy 6a

Pragnę w tym miejscu najserdeczniej podziękować wszystkim uczniom, którzy rysowali i malowali nasze miasto. Zachęcam ich do dalszej wytrwałej pracy twórczej,  rozwijania swoich talentów i zdolności oraz kształtowania takich cech charakteru, które pozwolą im w przyszłości odważnie podejmować się wykonywania różnych życiowych zadań.

Dziękuję rodzicom za zrozumienie dla dziecięcych pasji i owocną ich realizację.

Dziękuję Dyrekcji naszej szkoły za wsparcie w moich działaniach, zrozumienie i motywowanie.

Dziękuję wszystkim nauczycielom za wspólną pracę . Owszem jest to sukces plastyczny ale taki sukces "rodzi się z wielu edukacyjnych i wychowawczych źródeł".

Dziękuję Organizatorom za niewyobrażalną pracę jaką musieli wykonać, by zorganizować ten konkurs.

Więcej zdjęć w GALERII >>>

nauczyciel plastyki Włodzisław Tybiszewski

Ogólnopolskie konkursy plastyczne - zapraszamy do udziału! PDF Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Ogólnopolskich Konkursów Plastycznych:

I. "Papież - Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu"

II. "Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata".

Regulaminy konkursów dostępne tutaj:

Regulamin konkursu "Papież - Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu".pdf>

Regulamin konkursu "Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata".pdf>

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>