Dzisiaj jest wtorek, 22 Maj 2018
Znajdujesz sie w:     Home Konkursy
Konkursy
Konkurs plastyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez J.Pawłowska   
wtorek, 17 czerwca 2014 17:54

Dotarły już do nas wyniki  Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Witaj wiosno". Przypominamy, że uczestnicy wykonywali swoje prace pod bacznym okiem jurorów. I miejsca zajęły: Katia Borovyk z klasy 1 a ( wych. Jolanta Pawłowska) i Amelka Szych z 1 d ( wych. Barbara Kaczorowska). II miejsce wymalowała Marysia Radzikowska z klasy 1 c ( wych. Dorota Ciepiel). Gratulujemy naszym artystkom!

 
Konkurs recytatorski PDF Drukuj Email

Uczniowie naszej szkoły brali udział międzyszkolnym konkursie recytatorskim pt. Zabawa i zabawka w poezji dziecięcej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 30. Uczeń klasy I b - Jakub Chołota, przygotowywany przez wychowawczynię panią Ewę Gadaj zajął I miejsce, a uczennica klasy 3 a - Brygida Łuszczew, przygotowana przez panią Renatę Złotnicką - Panasiuk została wyróżniona. Należy dodać, że w konkursie wzięło udział ponad 100 uczestników z ponad 20 szkół miasta Lublina. Laureatom bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak efektywne reprezentowanie Szkoły !!!  E.Gadaj

 
Ogólnopolskie Konkursy Plastyczne 2014 - V edycja PDF Drukuj Email

Zapraszamy uczniów klas I -VI do udziału w V edycji Ogólnopolskich Konkursach Plastycznych:

Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu - regulamin do pobrania >>>>

Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata - regulamin do pobrania >>>>

Sponsorem nagród jest SKOK im. Z. Chmielewskiego.

 
Laureatka PDF Drukuj Email

Z przyjemnością informujemy, iż Natalka Kwiatkowska z klasy 6 c została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Opiekunem Natalki jest pani Małgorzata Możdżeń. Wielkie gratulacje dla laureatki i jej nauczycielki!

 
Konkursy polonistyczne PDF Drukuj Email

Natalka Kwiatkowska z klasy 6 c została finalistką etapu okręgowego olimpiady przedmiotowej z języka polskiego, organizowanej przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Basia Perzyńska, uczennica klasy 4 a zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim " Idąc śladami waszymi..." ( kategoria -utwór poetycki).

W tym samym konkursie Martynka Kochalska z klasy 4 d zdobyła  wyróżnienie w kategorii - prezentacja multimedialna.

Uczennice przygotowywały się do konkursów pod kierunkiem pani Małgorzaty Możdżeń.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 10