Dzisiaj jest czwartek, 28 Wrz 2023
Znajdujesz sie w:     Home BHP w czasie koronawirusa Wytyczne dla rodziców i uczniów IX 2021
Wytyczne dla rodziców i uczniów IX 2021 PDF Drukuj Email
czwartek, 02 września 2021 00:00

Przekazujemy Państwu procedury, które obowiązują na terenie szkoły od 1.09.2021r. Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi dla rodziców i uczniów opracowanymi na podstawie zaleceń MEiN, GIS i MZ  oraz o przestrzeganie ich. Pamiętajmy, iż zdrowie i bezpieczeństwo to priorytety, które musimy mieć Wszyscy szczególnie na uwadze.

Procedura dotycząca działań profilaktycznych minimalizujących ryzyko zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 sierpnia 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz wytycznych przeciwepidemicznych MEN, MZ, i GIS z dn. 02 sierpnia 2021 r. dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek obowiązująca w Szkole Podstawowej nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie

Pliki do pobrania: wytyczne_dla_rodzica_2021.pdf (563 KB), wytyczne_dla_ucznia_2021.pdf (334 KB)

Rodziców prosimy o dostarczenie wychowawcom podpisanego załącznika nr 1. >>> zal_1_do_procedur.pdf (336 KB)

Szczegółowe informacje dotyczące każdej z klas wychowawcy przekażą na pierwszym zebraniu oraz przez dziennik elektroniczny.