Dzisiaj jest czwartek, 30 Mar 2023
Znajdujesz sie w:     Home Wycieczki szkolne
Wycieczki szkolne
II warsztaty w MDK Pod Akacją PDF Drukuj Email
czwartek, 08 grudnia 2022 18:04

Uczniowie klasy 1 a po raz kolejny uczestniczyli w warsztatach w MDK „Pod Akacją”. Tym razem przygotowywali świąteczne ozdoby – malowali gipsowe aniołki. Piękne prace będą z pewnością ozdobą bożonarodzeniowych stroików lub choinek. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdęć.

 
Warsztaty w DK "Pod Akacją" PDF Drukuj Email
środa, 26 października 2022 16:56

 

Uczniowie klasy 1 a uczestniczyli w warsztatach plastyczno-muzycznych w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją". Co tam robili?
Wykonywali piękne motyle ozdabiając je jesiennymi kwiatami i kolorowymi liśćmi, śpiewali, grali na instrumentach, bawili się. Następne warsztaty już w listopadzie.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

 
Magia Starożytnego Egiptu. PDF Drukuj Email
piątek, 14 października 2022 15:23

W dniu 13 października klasa 5c wybrała się na niesamowitą wystawę pt.: "Magia Starożytnego Egiptu". Ekspozycja poświęconą dawnemu Egiptowi okazała się być bardzo interesująca. Poprzez zabytki związane z historią, kulturą, życiem codziennym, religią oraz obrzędami pogrzebowymi ukazała nam najistotniejsze aspekty świata starożytnych Egipcjan.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 
Podróż do Krainy Rumianku PDF Drukuj Email
sobota, 01 października 2022 15:28

 

21.09.2022 r. uczniowie z kl. 2a i 2b odbyli "podróż w czasie". Wybrali się do pięknej Krainy Rumianku, w której dowiedzieli się, jak wyglądało dawne życie na wsi. Poznali przepis na rogaliki drożdżowe, które własnoręcznie wykonali i zjedli. Odbyli przejażdżkę wozem, w czasie której rozwiązywali quizy i zagadki mające na celu zdobycie kluczy do skrzyni skarbów. Było przy tym wiele emocji i radości.
Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca.

 

 

 
Warsztaty edukacyjne w ramach XVIII Lubelskiego Festiwalu Nauki PDF Drukuj Email
czwartek, 22 września 2022 10:40

W  dniach 12 – 16.09.2022 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ciekawych warsztatach organizowanych w ramach XVIII Lubelskiego Festiwalu Nauki. Klasy 6b,7a,7b,8a,8d oraz 8f wzięły udział w warsztatach z chemii i fizyki, gdzie wykonywali samodzielnie doświadczenia chemiczne i obserwowali różne ciekawe pokazy chemiczne i fizyczne. Klasa 8f uczestniczyła w warsztatach „Młody detektyw” a 6b w grze przygodowej. Uczniowie z zaangażowaniem i zaciekawieniem brali czynny udział w każdym elemencie warsztatów, które w sposób ciekawy łączyły wiedzę z praktyką oraz dawały szansę czerpania radości płynącej z odkrywania nauki. Uczestniczyli w różnych zajęciach: wykonywali różne doświadczenia chemiczne, badali ślady krwi i stosowali metody daktyloskopii do wykrycia przestępcy, wykonywali kremy, mydła i perfumy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2