Dzisiaj jest czwartek, 30 Mar 2023
Znajdujesz sie w:     Home Oddziały przedszkolne
Oddziały Przedszkolne
Konkurs Plastyczny PDF Drukuj Email

Dzieci z klasy 0a i 0b wzięły udział w międzyszkolnym "Jesiennym konkursie logopedyczno - plastycznym. Nagrodę otrzymali uczniowie z klasy 0b: Ninka Łukasiewicz i Jaś Ziemiński, a z klasy 0a wyróżnienie Antoś Jeremicz.

 
Mikołajki PDF Drukuj Email
środa, 04 stycznia 2023 17:09

6 grudnia jak dobrze wiecie Święty Mikołaj chodzi po świecie. U nas także odwiedził dzieci z klasy 0a i 0b. Były prezenty, wspólne zdjęcia. Dzieci przygotowały laurki dla Mikołaja.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 
Andrzejki PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 stycznia 2023 18:35

30 listopada w klasie 0a i 0b były  andrzejki. Naszych zerówkach to już tradycja. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło  ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Pod koniec zabawy  dzieci raczyły się słodkim poczęstunkiem.

>>>galeria zdjęć<<<

 
Dzień Niepodległości PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 stycznia 2023 18:28

Kto ty jesteś? Polak mały. Jaki znak twój? Orzeł biały. Dzieci z zerówek z okazji Dnia Niepodległości  malowały orły, robiły kotyliony i flagi. Uczestniczyły w szkolnych uroczystościach. Zapraszamy do galerii.

 
Dzień Kropki PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 stycznia 2023 18:20

W tym dniu dzieci z klasy 0a i 0b poznały historię małej dziewczynki Vashti. Kolorowały, malowały i tworzyły własne wzory z kropek. Odkodowywały na macie punkty. Na koniec dnia tworzyły własne przedstawienia z kropki.

Zapraszamy do galerii.

 
Lubelskie Pływające Przedszkolaki PDF Drukuj Email
sobota, 03 grudnia 2022 13:39

W dniu  1 grudnia zainaugurowano tegoroczną edycję programu „Lubelskie Pływające Przedszkolaki”. Dzieci uczestniczące w miejskim projekcie otrzymały z rąk Pana Prezydenta Lublina – Krzysztofa Żuka wyprawki na zajęcia pływackie. Swoją obecnością na inauguracji zaszczycił nas także Pan Mariusz Siembida – olimpijczyk, kilkukrotny medalista w dyscyplinie pływania.  Pierwsze zajęcia już niebawem…a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia :)

>>>galeria zdjęć<<<

 
„Rozśpiewana i zakodowana jesień” PDF Drukuj Email
czwartek, 24 listopada 2022 20:32

„Rozśpiewana i zakodowana jesień” pod tym tytułem, odbyły się zajęcia otwarte z udziałem dzieci i rodziców z klasy 0 „a”. Dzieci najpierw przedstawiły część artystyczną, udowadniając, że jesień wcale nie musi być smutna…
„...Bo jesień – to roztargniona malarka
Gubi farby po lasach i parkach,
A ja biegam wciąż za nią z ochotą
I znajduję brąz, czerwień i złoto…”
Po przedstawieniu przyszedł czas na wspólną zabawę z rodzicami, oraz poczęstunek.
Występ przygotowały Panie: Hania Manel i Małgosia Bałanda
Fotografie: Pan Krzysztof Basiński

>>>galeria zdjęć<<<

 
Pory roku w zerówce PDF Drukuj Email
środa, 09 lutego 2022 12:18

Tęsknimy za wiosną, a Wy? Zima taka długa, zimna, ciemna...no marudzimy już trochę na tą zimę.
Nasze szkolne zerowiaki mają jednak inne zdanie: WSZYSTKIE pory roku są piękne i potrzebne.
Zobaczcie, co przygotowali z paniami Hanią Manel i Małgosią Bałandą????
https://www.youtube.com/watch?v=yJz6Ebvlwws

 
Dzień Barw Jesieni PDF Drukuj Email
środa, 27 października 2021 00:00

pani jesieńW dniu 21 października w oddziałach 0a i 0b odbył się klasowy dzień barw jesiennych. W związku z tym dzieci ubrały się na kolory, które kojarzą się im z tą porą roku (m. in. na czerwień, brąz, żółty, pomarańczowy). Dzieci wykonały piękne prace plastyczne, malowały jesienne drzewka za pomocą folii bąbelkowej, były także wspólne zabawy do muzyki poznanych jesiennych utworów, oraz improwizacja ruchowa za pomocą kolorowej bibuły i balonów. Każde dziecko mogło zaprezentować swój indywidualny taniec. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w galerii >>>.

 
Codeweek PDF Drukuj Email
wtorek, 26 października 2021 00:00